Hakkımızda

Hakkımızda

                                      evdam.com

Evdam kurucusu ve yöneticisi girişimci Harun Baydilli tarafında 25 Nisan 2018'de kurulan Türkiye'in en genç Emlak ve Konaklama Portalı, 2012 yıllından itibaren e-ticaret bilgi tecrübesi ile müşterilerin Emlak ve Gayrimenkul alanında kolaylık sağlamak için, evdam.com al, sat, kirala! sloganıyla kuruldu, bizim diğer kardeş girişimiz olan biletgez online Bilet ve online Otel rezervasyon alanında firmamız. Evdam olarak Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz. Evdam'a İlan vermek, tamamen Ücretsiz, Hem de çok kolay Türkiye geneline ücretsiz ilan verebilirsiniz.

Evdam ne iş yapar?

 Emlak ve Gayrimenkul sektörünün yapı taşlarını oluşturan, inşaat firmaları, emlak ofisleri ve emlak sahipleri ile emlak kiralamak veya satın almak isteyen kullanıcıları buluşturan bir platformdur.

Evdam olarak Türkiye ve Dünya geneli sınırları kaldırıyoruz. Hızlı, kolay pratik online  24/7 saat 365 gün Satılık, Kiralık ev, konut, işyeri, tarla, arsa, arazi ve projeler, otel ve yurtlar, pansiyon ve apart daireleri günlük, haftalık ve aylık kiralama yaparak harita özelliği ve 13 dil seçeneği ile ücretsiz ilan verebilme imkanı sunuyoruz.

Evdam Hizmet Firma Kategorileri bölümünde ise;

Evden Eve Nakliyat

Anahtar Teslim Tadilat

Konut / İşyeri Sigorta

Dünya ve Türkiye genelinde firması olan herkes firmasını ekleyerek kolayca müşterilere ulaşabilirsiniz


Evdam hizmetleri nelerdir?

Dünya ve Türkiye geneli Emlak Arama Portalı sitesi, Satılık ve Kiralık Proje, Konut, İşyeri, Tarla, Arsa, Otel ve Yurtlar, Pansiyon ve Apart daireleri Günlük, Haftalık ve Aylık kiralama sunuyoruz. Hızlı, kolay pratik Online 24/7 saat, 365 gün  Harita özelliği ve 13 dil seçeneği ile ücretsiz ilan verebilme imkanı sunuyoruz.

Evdam Olarak öğrenciler için yurt, pansiyon apart daire bulabiliyor, Tatil düşünenler için otel, yazlık ev apart daire günlük, haftalık ve aylık kiralama online Rezervasyon özelliği imkanı sunuyoruz. Müşterilerimize Harita özelliği ve 13 dil seçeneği ile ücretsiz ilan verebilme imkanı sunuyoruz.

Bireysel ve kurumsal üyelerimiz için, aradıkları konut, arsa, iş yeri yada ofis gibi gayrimenkul ilanlarını kolayca bulabilme ve vakit kaybetmeden bir çok işlemi sitemizden yapabilmelerini sağlamak adına çalışmalarımız hızla devam etmektedir.  

Doğru ve güncel ilanlarımıza, tüm Türkiye genelindeki il, ilçe, mahalle, sokak bazında ulaşılabileceği gibi, “Haritada Ara” özelliği ile aranılan gayrimenkulün çevresi incelenip, civardaki okul, hastane, park, avm gibi alanlara yakınlığı'da tahlil edilebilmektedir.

evdam.com aracılığı ile proje halinde olan konut, rezidans, iş merkezi ve ofis projelerini eş zamanlı olarak takip ederek zaman kaybı yaşamadan saniyeler içinde işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 Evdam olarak kendimize 3 temel unsur hedefledik;

1- Emlak ve Konaklama ihtiyacını sağlamak.

2- İnsanların mutlu yaşam için Barınma ihtiyacını sağlamak.

3- Evdam olarak yeryüzünün İmarı ve mimari alanında katkıda bulunmak...

Evdam  "Gönüllüleri imar edemeyen yeryüzünü imar edemez."

www.evdam.com

  al, sat, kirala                                      

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir