SUR YAPI MARKA 1+1 HOME OFİS KİRALIK 1750 TL


Mega Fotoğraflar
1.750
Kiralık
Eklenme Tarihi15.12.2018
İlan No17660
İlan Tipiİş Hanı Katı & Ofisi
Site İçerisinde Evet
Bulunduğu Kat 4
Eşyalı Hayır
Kullanım Durumu Boş
Oda Sayısı 1+1
Banyo Sayısı 1
Otopark Var
Isıtma Merkezi Sistem
Metre Kare (m²) 63
Kat Sayısı 24

İlan Açıklaması

Uludağ manzaralı dairelerden oluşan proje Sur Yapı Marka Rezidans & AVM 21, 18 ve 14 katlı rezidans ve home officebloğundan oluşuyor. Kulelerin alt kısmında bir alışveriş merkezinin bulunduğu proje, bölgenin en görkemli ve ayrıcalıklı yaşam alanı... Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM, 63 metrekare ile 293 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1ve 4+1 dairelerin yer aldığı üç kulenin yanı sıra alışveriş merkezinde bulunan 250 mağazasıyla Bursa’nın en prestijli karma projesi olarak inşa edildi. Sosyal tesisleri, dağ manzarası ve içerisinde sevilen, seçkin markaların yer aldığı alışveriş merkezi ile Marka, “lüks”ün Bursa’daki yeni simgesi.

Marka Rezidans & AVM İle Ulusal ve Uluslararası Markalar Evinizde!

Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi, Bursa’da henüz mağazası bulunmayan dünyaca ünlü markaların tek buluşma noktası olmaözelliği ile de Bursalılara ayrıcalıklar sunuyor. Ulusal ve uluslararası perakendeciler tarafından gördüğü yoğun talep sonrası ek yatırım ile büyütülen Alışveriş Merkezi, 75 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 250 mağazayla hizmet veriyor. Marka Rezidans ve AVM, Bursa’nın sosyo-kültürel gelişimine de katkı sağlayarak, Bursalıların gözde buluşması konumunda.

Sur Yapı MARKA Rezidans ve Alışveriş Merkezi, Bursa’nın gözde ilçesi Nilüfer Bölgesi’nin en değerli lokasyonunda 650 milyon dolar yatırım değeriyle inşa edildi. Ulaşım akslarının yanı başında bulunan proje, timsah arena ve şehir parkına komşu konumda yer alıyor.

İlan Özellikleri

Detaylı Bilgi İsteyin

Güvenlik Kodu

Sosyal Medya'da Paylaş

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir